Ekonomi Sustapena Saila

Laguntza Menua

Pertsona aholkulariak

Premieren proposamena kudeaketa gaietan aditua den kanpoko pertsona aholkulari baten laguntzarekin ezartzea gomendatzen da.

Oso argi dago ezarpen prozesu guztietan ahaleginik nagusiena antolakuntzarena berarena dela. Dena dela, prozesuaren lekukoa izango den kanpoko pertsona baten laguntza edukitzea, inpartzialtasunetik abiatuta une egokian galdera egokiak egiteko eta bere esperientziatik abiatuta ekarpenak egiteko gauza izango dena, funtsezkoa izan da programaren ibilbiderako.

Izan ere, proposamen metodologikoa bera eta programa honen sustapenean Bizkaiko Foru Aldundiak burutu duen zeregina baino harago, programa honen ibilbide osoan elementurik baloratuena eta bere arrakastaren gako nagusietakoa pertsona aholkularien proposamenak izan dira.

Jarraian azken urteetan programaren inplementaziorako homologatuta egon diren pertsonen zerrenda ematen da.

Pertsona aholkularien zerrenda

Premie inplementazio gehien duten pertsonak letra lodiz adieraziko dira..

Aholkularien Zerrenda
Izena Deiturak Deiturak
JUAN MARIA ADURIZ GARMENDIA
GORKA AGUIRRE ASTOLA
TXEMA AIZPURUA ECHANIZ
JUAN MARTIN ALEGRIA URIARTE
ANGEL ALONSO GARCIA
ALVARO  ALVAREZ CARABALLO
BEGOÑA ARAMBALZA BLANCO
OSCAR JAVIER ARANA REQUENA
SUSANA ARAUZO ALBARRACÍN
IÑIGO ARINA ELIZBIDE
MARKEL ARIZMENDI ARRASATE
JAVIER ARNAIZ ESTEBAN
NOEMI ARNAU BORRAS
ANA ISABEL ARTETXE SANCHEZ
INES ASTORKIA SOTO
PEDRO PABLO ATELA IBAÑEZ
JOSE RAMON AURRECOECHEA MENDIZABAL
IGNACIO AURRECOECHEA MENDIZABAL
IZASKUN BARBERO BLANCO
JUAN ANGEL BASARRATE BARRENECHEA
PEDRO BASTARRICA ESCALA
AINARA BASURKO URKIRI
ASIER BEITIA JACA
BERTA BELDA GONZALEZ
MERCEDES BLANCO CAMARA
EUGENIO BRAVO ORTIZ
JOSE RAMON BRINGAS BAGLIETTO
JESUS Mª BUISÁN MARTÍN
IÑAKI BUITRON PEREZ DE SAN ROMAN
CARMELO BUSTURIA JIMENO
JOSE ANTONIO CALVO MAGUREGI
AITOR CALVO UNZUETA
ESTEBAN CAMACHO VERDEJO
MIGUEL ANGEL CANCELO BASTERRECHEA
ZURIÑE CARRO COSO
SANTOS CHACARTEGUI CHOPITEA
JOSE IGNACIO CORRAL TORRES
GONZALO DE LA CRUZ CALAHORRA
MERCEDES DE LA CRUZ TAPIA
JAVIER DE LA PEÑA ARANGUREN
JOSE MARIA DE LECEA GRAVALOS
AINHOA DEL CASO CENTENO
JUAN CARLOS DELGADO FLORES
JUAN CARLOS DIAZ CID
ALBERTO DIAZ LAGUNA
TOMAS ELORRIAGA BLAZQUEZ
ANGEL ERDOZAIN Y DE VICENTE
JOSE LUIS EREZUMA JAUREGUI
RAQUEL ESCALLADA SAN VICENTE
JOSE Mª ESCARTIN ABOS
EDUARDO ESCOBES RODRIGUEZ
ALBERTO ESTALAYO FRAGA
CARLOS FDEZ.  DE AVILES ALDAZ
IKER FERNANDEZ ARTIGAS
SOFIA FERNANDEZ LORENZO
BELEN FORNIES BELLO
JOSEBA FRANCO LUIS
JOSE ANTONIO FUENTES GARCIA
JOSE GAINZA URANGA
IBON GARATE PEREZ DE ALBENIZ
ITZIAR GARAY BALDAZU
CARLOS GARCIA CUEVAS
FERNANDO GARCIA GARCIA
SERGIO GARCIA LOPEZ
GABRIEL GARCIA MONZON
JOSE MIGUEL GARCIA RUIZ
JULIO GARRIDO SANCHEZ
MANUEL GASTON ZARAZAGA
GABRIEL GIL ARETXEDERRA
SANDRA GOMEZ OTEO
GERMAN GOMEZ-TEJEDOR SANTA CRUZ
ARANTZA GONZALEZ ARRUBE
ARMANDO GONZALEZ DIEZ
ELISA GONZALEZ IRIBARREN
JUAN ANTONIO HERRERA PARDO
JESUS HOYOS FITTO
ELIXABETE IDOIAGA URIBE
BEATRIZ IÑARRITU IBARRECHE
EVA ISASI ZUBIETA
PEDRO MARIA JODRA ROJAS
NEREA LABURU HERNANDEZ
FRANCISCO LAINEZ URRUTICOECHEA
ARANTZA LECUE VERDUGO
VICTOR COSME LEJARRETA GOROSTIOLA
SABIN LINAZA MADARIAGA
IÑAKI LLANOS HERRAN
NADIA MAESTRO PERICACHO
PEDRO MARINA ZUFIA
SCOTT BRIAN MARKHAM  
MANUEL MARTINEZ BARRAL
UNAI MARTINEZ BILBAO
ELÍ MARTÍNEZ FERRERAS
Mª ISABEL MASSA GONI
RAQUEL MENA LOPEZ
AINHOA MENCIA PABLOS
JUAN CARMELO MONGE MONASTERIO
EVA MONTERO GORRITXO
JAVIER MUÑOYERRO GONZALEZ
JUAN ANTONIO MUÑOZ PARTE
JOSEBA IÑAKI MURGIA BERGARA
MARIA JESUS MURGUIA ANZUOLA
SILVIA MURIEL GOMEZ
MARIA TERESA NAVARRETE NAVARRO
MARIA JESUS NOVO RODRIGUEZ
MARIA ODRIOZOLA ASTIGARRAGA
JOSE IGNACIO OLAECHEA PASCUAL
DANIEL ORTEGA EXTREMIANA
JON ORTEGA GIL
SUSANA ORTEGA MARTINEZ
JAVIER ORTEGA URRETAVIZCAYA
SONIA ORTUONDO DIEGO
JOSE RAMON OTEGUI OLASO
ITZIAR OYARZABAL ELEJAGA
JAVIER PAGAEGI AULESTIARTE
RAFAEL PARDO ALDASORO
JUAN CARLOS PEREZ DE UNZUETA ARRIETA
ARANTXA QUINTANA ZAROBE
EDUARDO RANEDO SANTOTOMAS
IRATXE REGUERO ACEBAL
ANA Mª REOYO RODRIGUEZ
JOSE RAMON RIBATE RIAÑO
ALFONSO ROCANDIO GOIRIGOLZARRI
JUANTXU RODRIGUEZ CANCHO
IGNACIO ROMERA SOBRINO
PEDRO ROY LOPEZ-CANO
PABLO JOSE RUIZ DE LEZANA CABEZAS
CARMEN SACRISTAN BRAVO DE MEDINA
JUAN SALBIDEGOITIA ARANA
JAVIER SAN JOSE BARRIOCANAL
CESAR SANCHEZ MELGOSA
DANIEL SANCHEZ SANTOS
JUAN MIGUEL SANS MARTIN
JUNE SANTAMARIA PINEDA
JOSE ANTONIO SEOANE VARELA
ANGEL SIERRA HERNANDEZ
JUAN CARLOS SOJO CAMPOS
JUAN JOSE UNCETA-BARRENECHEA GARAYO
MANUEL UNZUETA GOROSTIZA
JON MIKEL URIA EGUSKIZA
ALBERTO URQUIZA ORMAECHEA
JOSEBA URRAZA INTXAUSTI
TERESA URRUTIA SUBINAS
RAQUEL VALENTIN-FERNANDEZ MARIN
JUAN ANTONIO VALLE SAINZ DE AJA
FRANCISCO JAVIER VERGARA MONASTERIO
AINHOA VILLAVERDE MORENO
IZASKUN ZABALLA BILBAO
SABIN ZARRAGA DOSOUTO
AINHOA ZATARAIN SARRIEGUI
IÑIGO ZORNOZA ORTIZ DE ZARATE
JON ZULUETA REAL DE ASUA
  • Validación Accesibilidad
  • Validación XHTML
  • Validación CSS
Programa PREMIE